Ihlara Vadisi Yol Tarifi - Nasıl Gidilir

Ihlara Vadisi tatil yöresine ne kadar mesafede olduğunuzu gösteren, Ihlara Vadisi ulaşımı hakkında bilgi veren, Ihlara Vadisi yolculuğu ile ilgili görüşlerinizi paylaşabileceğiniz Ihlara Vadisi tanıtım sayfası.
 
 
Türkiye'nin en farklı coğrafyasına sahip olan Kapadokya'da bulunan Ihlara Vadisi'ne Aksaray - Nevşehir yolunun 11. kilometresinden saparak ulaşabilirsiniz.
  • Kayseri Ihlara Vadisi arası yaklaşık 148 kilometre (km) mesafede ve araçla yaklaşık 2 saat 30 dakika kadar sürmektedir.
  • Ankara Ihlara Vadisi arası yaklaşık 272 kilometre (km) mesafede ve araçla yaklaşık 4 saat kadar sürmektedir.
  • Bursa Ihlara Vadisi arası yaklaşık 638 kilometre(km) mesafede ve araçla yaklaşık 8 saat 30 dakika kadar sürmektedir.
  • Adana Ihlara Vadisi arası yaklaşık 249 kilometre(km) mesafede ve araçla yaklaşık 4 saat 11 dakika kadar sürmektedir.
  • İstanbul Ihlara Vadisi arası yaklaşık 715 kilometre(km) mesafede ve araçla yaklaşık 9 saat 15 dakika kadar sürmektedir.
  • Antalya Ihlara Vadisi arası yaklaşık 499 kilometre(km) mesafede ve araçla yaklaşık 8 saat 10 dakika kadar sürmektedir.
  • Ihlara Vadisi tatilinize ne kadar mesafede olduğunuzu görmek için aşağıdaki harita uygulamasını kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken çok basit. Ihlara Vadisi için nereden yola çıkacağınızı "hareket noktası" alanına yazın ve sonra "yol tarifi al" butonuna tıklayın.

     
 
 
 
Hareket Noktası :     Varış Noktası : Ihlara Vadisi
 
Peki Ihlara Vadisi hakkında sen neler düşünüyorsun?

En Çok Beğenilen Oteller
 
En Çok Yorumlanan Oteller
 
En Çok Beğenilen Mekanlar
 
 
 
Yeşillikler içerisinde doğa ile başbaşa keyifli bir tatil için Ayder Yaylası Otelleri sayfasını inceleyin.

Tarihi eserleri, bol çeşitli salatası ile Karadeniz'e açılan Amasra'yı gezmek için Amasra turları sayfamıza bir göz atın.

Bodrum tatilinizde nerelerde yemek yenilir? Bodrum'da yemek yenilecek yerler sayfamızda gezgin görüşlerini okuyun, siz de tavsiyede bulunun.

Seyahat Tüyoları